Text [↑ Nahoru]

Rekreační rybolov

Vážení rybáři,

Dovolujeme si vám představit zajímavé místo pro klidnou rybařinu, ležící necelý kilometr od známého střediska letní rekreace - Máchovo jezero. Rekreační středisko Staré Splavy leží při silnici spojující Mladou Boleslav s Českou Lípou, 70 km severně od hlavního města Prahy. Pokud odbočíte do Starých Splavů a dáte se první odbočkou vlevo (před závorami), dovedou vás ukazatele přímo k rybníku, který má rozlohu 2,5 ha s hloubkou 1 - 3 m.

Jedná se o dobře zarybněný revír, kde jsou ryby během roku několikrát dosazeny. Kromě lososovitých ryb jsou zde všechny běžné druhy ryb. Výjimkou je červená forma japonského kapra Koy, který je zde chovný a je celoročně hájen.

Rybník nebyl 8 Iet loven, proto úlovky velkých ryb zde nejsou vzácností. Chytat může každý, povolenky Ize zakoupit přímo u rybníka, popřípadě si zapůjčit kompletní vybavení k rybolovu. O žíznivé a hladové rybáře se postaráme přímo v chatce u vody. Parkovat lze bezptatně v blízkosti chaty ve stínu stromů. Vedle rybníka je i chatový tábor, kde je možnost sjednat celodenní stravu nebo ubytovaní.

Od roku 2015 je možnost rybolovu i v Máchově jezeře.

Doba lovu a ceny povolenek na www.rybniknovy.cz

Informace o ubytování

+420 487 873 214, 602 427 488 - pan Nemrava

Informace o rybolovu

602 229 169 - pan Samek