Text [↑ Nahoru]

Ubytování pro sportovní oddíly

Sportovní soustředění v přírodě

Rekreační středisko Intergast nabízí ideální ubytování pro sportovní oddíly a letní sportovní soustředění. Celková ubytovací kapacita chatového střediska je 100 míst ve čtyřmístných chatkách. Chatový tábor je nedaleko Máchova jezera, v osadě Staré Splavy obklopené lesy a přírodou.

Dokonalé sportovní vyžití nabízí nejen Máchovo jezero ideální pro vodní sporty, ale i cyklostezky v okolí, sportovní hřiště pro míčové sporty a fotbal, dětská hřiště, tenisové kurty, aquapark nebo přímo ve středisku stolní tenis, šipky a bazén.

Rekreační středisko Intergast: nabízí 40 ubytovacích míst ve čtyřmístných chatkách (2 místa v přízemí, 2 v podkroví), sociální zařízení (teplá i studená voda, sprchy, WC), jídelna, dětské a sportovní hřiště, TV, DVD, ping-pong, šipky, bazén, možnost táboráků.

V blízkosti: Máchovo jezero, rybářský rybník, houbové lesy, hrady Bezděz, Sloup, Kokořín, Zákupy, cyklostezky, lanové centurm.

Ceny za ubytování pro sportovní oddíly:

děti rok nar. 2011 a mladší: 330 Kč dítě / den
děti rok nar. 2007 - 2010: 360 Kč dítě / den
mládež 2003 - 2006: 390 Kč osoba /den

Stravování: snídaně, oběd, večeře, celodenní pitný režim; svačiny lze přiobjednat. Možnost zajištění obědů i formou svačinového balíčku. Odpolední svačinu lze přiobjednat za 25 Kč / osobu.

Lůžkoviny: ložní prádlo v ceně pobytu (od 3 nocí).

Doprava: individuální; České dráhy, autobosová doprava - zastávka Staré Splavy.

Termíny ideální pro sportovní soustředění

19. 5. - 8. 9. 2019